.

.

субота, 31. март 2012.

Петка - ФК Лазаревац 3:5

Права голеада је виђена на данашњем мечу између домаће Петке и ФК Лазаревца. Оно што нисмо постизали на гостовању у Крушевици, сада смо наплатили. Домаћин је три пута водио, а ми стизали резултат и на крају заслужено и победили. Одмах да напоменемо да су обе екипе играле у некомплетним саставима. У правом полувремену оба гола су дата након прекида из игре. У самом финишу тог дела игре, Душан Мицић се сјајно снашао у шеснаестерцу Петке и главом послао лопту у небрањени део мреже. Резултатом 1:1 се и завршило прво полувреме. У наставку је виђено прегршт преокрета и доста голова - чак шест. За 2:2, стрелац је био Борис Лазић који је лепо лобовао голмана Петке. Трећи погодак за наш тим је дело капитена Николе Маринковић после сјајног изведеног корнера Ненада Видаковића. Први пут смо дошли у вођство након сјајног шута Ивана Пауновића са неких 20-ак метара од гола, а у последњим тренуцима меча, након брзе изведене контре, Борис Лазић постиже свој други погодак на мечу за коначних 5:3. Ево и састава: Нешковић - Каменица, Мијатовић, Маринковић, Николић - Аулик, Пауновић, Јанковић, Мицић - Лазић, Видаковић.