.

.

среда, 28. март 2012.

Шумадинац (К) - ФК Лазаревац 2:2

По веома лепом времена за игру данас смо одмерили снаге са лидером Друге општинске лиге, екипом Шумадинац из Крушевице. Права пријатељска и фер утакмица, где није виђен ниједан груб старт, завршен је резултатом 2:2. Два пута је домаћин водио, а ми јурили резултат, на крају и изједначили. Да су наши нападачи били присебнији могло је да буде и другачије. Наиме задњих 30-ак минута, потпуно смо контролисали игру, играли прави пресинг на терену и створили сијасет прилика за гол. Памтиће се промашаји Ненада Видаковића, Бориса Лазића и Стевана Живојиновића који су у десетак прилика озбиљно припретили голману домаћих. На полувреме се отишло при резултату 1:1, а једини погодак за ФК Лазаревац у том делу игре је дело Ивана Пауновића, након лепог додавања Ненада Видаковића. Други погодак за наш тим је постигао Борис Лазић, коме је ово био пети погодак у задњих 6 утакмица. Треба напоменути и то да су данас, по први пут у историји клуба, на терен истрчали и два брата: Предраг и Ненад Видаковић. Ево и састава тима за данашњи меч: Нешковић - Јаковљевић, Вићентијевић, Маринковић, П. Видаковић - Аулик, Пауновић, Јанковић, Живојиновић - Лазић, Н. Видаковић. Играли су још: Грбић и Николић. Наредни, 10. по реди меч у припремном периоду, играмо против Петке на њиховом терену.