.

петак, 6. јун 2014.

10 голова виђено у Црљенима

ТЕК Слога (Велики Црљени) - ФК Лазаревац 8:2 (5:0)
Стрелци: 1:0 Петровић у 9, 2:0 Петровић у 15, 3:0 Анђелковић у 18, 4:0 Филиповић у 29, 5:0 Петровић у 31, 5:1 Благојевић у 55, 6:1 Радојичић у 62, 7:1 Петровић у 77, 8:1 Петровић у 80, 8:2 Богдановић у 84. минуту
Терен: ФК "ТЕК Слога" Велики Црљени. Гледалаца: 25
Главни судија: Дарко Мијатовић Помоћници: Игор Тиодоровић, Добривоје Јанковић
Делегат: Зоран Спасић

ТЕК СЛОГА: Пауновић (79. Филиповић), Балтић, Филиповић М., Филиповић Ј., Баловић, Анђелковић, Јовановић, Димитријевић, Радојичић, Петровић

ЛАЗАРЕВАЦ: Павловић, Јевтић, Пауновић, Јаковљевић, Росић, Петровић, Благојевић, Миљанић, Станојевић, Богдановић, Ивковић (65. Љубичић)

На нашу несрећу чак 8 голова је завршило у нашој мрежи и тако смо успели да остваримо неколико негативних рекорда. Ово је био најубедљивији пораз Лазаревчана у првенству; друго успели смо да примимо чак 8 голова што је такође рекорд кад је у питању број примљених голова у првенству; и ово је првенствена утакмица на којој је пало чак 10 голова што је такође рекорд када је наш клуб у питању. На овом сусрету истакао се нападач домаћих Стефан Петровић који се 5 пута уписао у листу стрелаца, од тога 3 је дао већ на полувремену. Бољу партију су наши играчи пружили у наставку меча, али до тада је победник већ био решен. Милан Благојевић је дао први погодак за нашу екипу у 55. минуту и ово је био његов првенац у плаво-црном дресу. Друго гол је постигао Драган Богдановић коме је ово био 7. гол у овој полусезони. Још два кола до краја првенства. Наредни меч Грађани играју у недељу (као и сви мечеви Прве општинске лиге) у Шопићу са почетком у 17:30. Да напоменемо да се сусрет игра на терену Шумадије из Шопића јер у исто време на Комуналеу игра и Борац из Лазаревца, члан Прве београдске лиге. Спортски поздрав!!!