.

.

среда, 2. април 2014.

Шумадија (Шопић) - ФК Лазаревац 3:3 (3:1)

По лепом и времену и терену одиграли смо данас пријатељску утакмицу са екипом Шумадије из Шопића. Крајњи резултат је гласио 3:3, резултат са полувремена 3:1 за домаћу екипу. Обе екипе играле су без 2,3 стандардна играча. Повео је домаћин преко Стевановића већ у 7. минуту, да би у 15. минуту дошло до изједначења након што је Марко Ј. Јаковљевић упутио сјајан шут и савладао домаћег голмана. До краја полувремена Шумадија је дала још два гола; прво преко Филопивића, а затим и преко Остојића. У наставку меча офанзивнија игра Шопићана који су углавном покушавали преко бокова да угрозе наш гол, али је данас наша одбрана деловала сигурно. Задњих 15 минута припао је нашем тиму који су прво смањили резултат преко Богдановића, а до изједначења дошли преко Ивана Станојевића, коме је ово био први гол у плаво-црном дресу.

ФК Лазаревац: Павловић, Јаковљевић Д. Марко, Петровић Н., Миљанић, Бојић, Богдановић, Ивковић, Јевтић, Јаковљевић Ј. Марко, Јеремић, Станојевић. Играо је још: Пауновић И.