ФК Лазаревац - Димитрије Туцовић (Шушњар) 1:2 (1:0)
Стрелци: 1:0 Маринковић у 38, 1:1 Илић у 50, 1:2 Новаковић у 75 минуту.
Игралиште у Шушњару. Гледалаца: 30

ЛАЗАРЕВАЦ: Ђорђевић М., Живојиновић, Јовановић, Јаковљевић, Маринковић, Вићентијевић, Нешковић, Пауновић, Лазић, Богдановић, Ђокић.
Д. ТУЦОВИЋ: Секулић, Вулићевић, Јосиповић (87. Живковић Сл.), Илић, Гавриловић (71. Живковић С.), Павловић, Саватовић, Петровић, Пипер, Ристановић, Новаковић.

Овај меч смо дочекали са уверењем да ћемо освојити лака три бода. Јако смо се преварили. После вођства у првом полувремену од 1:0 када је стрелац био капитен Маринковић, долази до пада у наставку меча и до тоталног преокрета. Погоцима Илића у 50, и Новаковића у 75. минуту екипа Димитрија Туцовића осваја прву победу у првенству. Мора се рећи заслужено, јер су у више желели ову победи него ми. Ово је била опомена за нас да нема лаке екипе у првенству и да приступ свакој утакмици мора бити јако озбиљан. Наредни меч се игра у среду у оквиру 1. кола Купа Србије, а противник је Напредак из Медошевца.