.

недеља, 18. март 2012.

1. коло Купа Србије (општина Лазаревац)

Напредак (Медошевац) - ФК Лазаревац 2:1 (0:1)
Стелци: 0:1 Живојиновић П. у 25, 1:1 Миловановић Дејан у 50, 2:1 Дринчић у 83. минуту
Терен у Медошевцу. Гледалаца: 70

НАПРЕДАК: Илић, Сандић (76. Дринчић), Ковачевић (46. Петковић), Воиновић (83. Зарић), Јеремић, Савић, Бушић, Цојић (46. Митровић), Маринковић (46. Жарковић), Миловановић Дејан, Миловановић Драган.
ЛАЗАРЕВАЦ: Ђорђевић М., Вићентијевић, Живојиновић, Јаковљевић, Маринковић, Јовановић, Пауновић, Жујовић (55. Нешковић), Лазић, Богдановић, Јеремић.

На жребу за 1. коло Купа Србије на територији општине Лазаревац, извучени су следећи парови. Напредак (Медошевац) - ФК Лазаревац, Младост (Чибутковица) - Младост (Барошевац), ОФК Бурово - Степојевац Вага и ФК Расадник - ТЕК Слога (В. Црљени).

На прелепом терену за игру пружили смо јак отпор домаћину, члану Друге Београдске лиге група Сава. Иако без великог броја играча, успели смо да поведемо преко Предрага Пеце Живојиновић у 25. минуту. У наставку је фалило свежине, домаћин је извршио свих пет измена. Константно су нападали читаво друго полувреме. Оба поготка су постигле нападима преко леве стране и након гужве у шеснаестерцу. Упркос поразу, можемо бити веома задовољни резултатом у игром у првом полувремену на нашој првој званичној Куп утакмици. Већ у среду идемо пут Врбовна где нас очекује неугодни Пролетер.