.

.

недеља, 25. март 2012.

Раднички (Дрен) - ФК Лазаревац 3:2

Осма по реду пријатељска утакмица је одиграна данас у Дрену, против екипе Радничког. Биo је ово још један борбени меч где је на крају ипак славио домаћи тим резултатом 3:2. Треба напоменути да је терен у Дрену у лошем стању, већи део терена је покривен песком што је давало потешкоћа и једној и другој екипи. На полувреме се отишло резултатом 0:0, и у том делу су обе екипе имале пар изгледних прилика. У наставку меча гледаоци су имали прилике да виде чак пет погодака. Поново је Борис Лазић био стрелац и довео наш тим у вођство од 1:0. Међутим, Раднички, успева да брзо изједначи, а затим и поведе. Код трећег гола, дискутабилна је одлука о томе да ли је био офсајд или не. Но било како било, после сјајне изведене акције по десној страни, лопта у шеснаестерцу долази до Драгана Николића, а овај је спретно шаље у празан део мреже за коначних 3:2. Приказана је оштра и борбена игра нашег тима, током већег дела утакмице. Једино нам је фалило још пар свежих играча како би неки играчи одморили. Све похвале играчима Радничког на приказаној игри и пуно среће у наставку првенства. ФК Лазаревац је данас играо у следећем саставу: Нешковић - Јаковљевић, Вићентијевић, Перишић, Јовановић - Аулик, Пауновић, Рацић, Живојиновић - Лазић, Маринковић. У другом полувремену, уместо Рацића, у игру је ушао Николић.