.

.

среда, 21. март 2012.

Слога (Лукавица) - ФК Лазаревац 2:1

Добра и борбена утакмица ова два тима, која је овог пута припала екипи Слоге. У првом полувремену после сигурне реализације са пенала Стевана Живојиновића, одлази се на одмор са предношћу нашег тима од 1:0. У наставку, комбинује се у нашем тиму и испробавају се нове позиције. Неких 20-ак минута до краја утакмице, једини стрелац нашег тима Живојиновић, напушта терен након повреде колена, па наша екипа остаје са само десет играча. То су домаћини искористили и са два гола решили утакмицу. Најпре су дали гол са пенала, а затим и после брзе контре. Све у свему, наша екипа је задовољна приказаном игром, поготову у првом полувремену. Састав тима: Нешковић - Јаковљевић, Вићентијевић, Јовановић, Маринковић - Аулик, Пауновић, Јанковић, Живојиновић - Жујовић, Лазић. Играли су још: Грбић и Каменица. У недељу са почетком у 12:00 следи дуел са екипом Радничког из Дрена.