.

.

понедељак, 17. март 2014.

БСК (Брајковац) - ФК Лазаревац 4:3 (2:0)

Почетак пролећног дела првенства само што није, а наш тим је претрпео неугодан пораз у Брајковцу овог викенда. Тим БСК-а је одлично припремљен и појачан са неколицином играча који су способни да овај тим уведу у виши ранг. Немоћно је деловао наш тим у првих 45 минута сусрета, доста се грешило на свим пољима па је зато и домаћин имао предност од 2:0 на полувремену. Утеху ћемо свакако потражити у неигрању 5 стандардних играча из прве поставе. У наставку меча када смо видели да нема шта да се изгуби и лопта је "почела да слуша". Бојан Јеремић, који је дуго одсуствовао са терена је смањио резултат на 2:1, а БСК из наредног напада поново враћа на +2. Успели смо да изједначимо на 3:3 (прво је млади Стефан Лазић постигао други, а онда се још једном у стрелце уписао Бојан Јеремић). Његов повратак у тим свакако охрабрује и тренера Банета Петровића. Пред сам крај сусрета слободан ударац за екипу БСК-а преко којег поново долазе у вођство и постижу коначан резултат. Све у свему два лица наших фудбалера. Не би смели да понове грешке са ове утакмице у првенству и да крену да играју фудбал од самог почетка меча. Првенство за наш тим почиње у суботу 22.3.2014. са почетком у 15:30. Противник је екипа "Млади радник" из Јунковца. Спортски поздрав!!!

ФК Лазаревац: Павловић, Јаковљевић, Петровић, З. Пауновић, Маринковић, И. Пауновић, Миљанић, Мицић, Бојић, Станојевић, Јеремић. Играо је још: Лазић.