.

.

понедељак, 12. август 2013.

Још једна нерешена утакмица Грађана

Трећа у низу нерешена утакмица за Лазаревчане у овом припремном периоду. На још једном гостовању у Петки, меч је завршен резултатом 1:1. На полувремену домаћин је водио 1:0, а онда се у друго полувреме ушло са доста отворенијом игром оба тима, у којем је виђен још један гол овога пута у мрежи голмана Петке. Стрелац тог поготка је био Бојан Јеремић. Тренер Видаковић је на располагању имао 20 играча и сви су добили прилику да се покажу. У среду је нови сусрет против екипе Радничког из Дрена. Спортски поздрав!!!

Састав екипе: Нешковић - Јаковљевић, Јовановић, Петровић - Аулик, Цојић - Миљанић, Брајовић, Маринковић - Јеремић, Лазић. Играли су још: Пауновић И., Пауновић З., Николић, Бојић, Јевтић, Трифуновић, Илић, Видаковић, Филиповић.